Hroši 6

22. října 2006 v 13:15 |  Hroši
Sedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý hroch a povídá: "Pojď se mnou zašlapovat žáby!" "Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?"
Mejdan v pralese: Hroch se jen tak válí ve vodě a najednou se ozve rána a z jungle vyběhne slon a strašně se chechtá. Hroch se ptá: "Slone, co blbneš?" A slon na to: "Ale nic..." a odběhne do pralesa. Chvíli se nic neděje a po několika minutách se ozve zase rána a opět vyběhne chechtající se slon. Hroch se opět ptá: "Slone, co blázníš?" A slon zase odpoví: "Ale nic..." a opět odběhne do jungle. A zase se chvíli nic neděje. A zase se ozve rána a opět vyběhne tlemící se slon. "Slone, co blbneš?" ptá se zvědavě hroch. A slon na to odpovídá: "Ale, víš, hrochu, já tam šukám opice, a když se do ní udělám, tak ona se nafoukne a praskne."
Ptá se hroch žirafy: "Žirafo, na co je ti takový dlouhý krk?" "Víš, jaká je to slast, když ti pití tak dlouho klouže do žaludku?" "Opravdu?... A co když zvracíš?"
Potká žába vlka, který si zrovna zapaluje jointa a ptá se ho, co to kouří. Vlk na to: "To je tráva, žábo." Žába: "A jak se to kouří?" Vlk: "Hele, žábo. To si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho ho držet." A žába na to: "A jak dlouho?" Vlk odpoví: "Žábo, tak dlouho, jako bys plavala pod vodou tamhle na druhou stranu řeky a zpátky." Žába si dá práska a skočí do vody. Nevydrží, na druhém břehu se vynoří, vyfoukne a tam na ní kouká hroch a hned se ptá: "Žábo, co to tady provádíš?" Žába: "Ale, učím se kouřit trávu." Hroch: "Já chci taky!" Žába: "Tak musíš na druhou stranu, tam je vlk a ten už tě to naučí." Hroch plave a plave na druhý břeh, vynoří se a tam na něj už vlk s vykulenýma očima křičí: "Ty vole žábo, už vyfoukni!"
Víte, co se stane s hrochem po roce od jeho pátých narozenin? Bude mu šest.
Hroch chce spáchat sebevraždu. Tak vyleze na nejvyšší mrakodrap, skočí a rozhodne se počítat patra: "10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0, -1, -2, -3..."
Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama